Büroo uudised

15
04 / 19

TGS Baltic on juhtiv advokaadibüroo neljas õigusvaldkonnas

Rahvusvaheliselt tunnustatud õigusturuväljaanne The Legal 500 kuulutas välja advokaadibüroode 2019. aasta edetabeli. TGS Baltic pälvis kõrgeima tunnustuse neljas õigusvaldkonnas: vaidluste lahendamine, kinnisvara ja ehitus, transport ning maksuõigus.

09
04 / 19

TGS Baltic nomineeriti Baltikumi parima maksu- ja siirdehindade nõustaja tiitlile

Mainekas rahvusvaheline maksuväljaanne International Tax Review nomineeris TGS Balticu maksumeeskonna Baltikumi Aasta Maksu- ja Siirdehindade Nõustaja tiitlitele.

30
01 / 19

TGS Balticu praktikaprogramm Tartu Ülikooli õigusteaduskonna tudengitele

TGS Baltic on äritegevuse nõustamisele spetsialiseerunud advokaadibüroo Baltikumis. Meie Eesti, Läti ja Leedu kontoris töötab üle 135 advokaadi. 2017. aastal oli TGS Baltic juuratudengite kõige eelistatum tööandja ning Äripäeva palga topis advokaadibüroode arvestuses 1. kohal.

24
01 / 19

Paul Varul kirjutab Edasis õigusloomest

TGS Balticu vanempartner, vandeadvokaat ja Tartu Ülikooli emeriitprofessor Paul Varul kirjutab Edasi.org veebiajakirjas uue õigussüsteemi loomisest Eestis 1990. aastate alguses, edasistest arengutest 2000ndatel ning sellest, kuidas õigusloomet paremini korraldada.

29
11 / 18

Chirag Mody liitub TGS Balticu tiimiga

Detsembris liitub TGS Balticu meeskonnaga vaidlustele spetsialiseerunud kogenud vandeadvokaat Chirag Mody, kes seni töötas advokaadibüroos Ellex Raidla.

26
09 / 18

Kristina Laarmaa valiti taas üheks Eesti nimekaimaks riigihangete spetsialistiks

Mainekas rahvusvaheline väljaanne Who's Who Legal tunnustab TGS Balticu nõunikku ja vandeadvokaati Kristina Laarmaad kui üht Eesti viiest nimekaimast riigihangete spetsialistist. 

/5