Tehingud ja tunnustus

Investeering äriühingusse Baltic Bicycle Trade

Tark Grunte Sutkienė nõustas erakapitalifondi LitCapital I ja eraisikust kaasinvestorit investeeringu tegemisel äriühingusse UAB Baltic Bicycle Trade.

Porsche Baltikumi esinduse omandamine

Tark Grunte Sutkienė nõustas Leedu juhtivat kinnisvara, taastuvenergia ja automüügiga tegelevat kontserni Modus Group Porsche Baltikumi esinduse omandamisel SIA-lt Baltijas Sporta Auto, mille üle omab kontrolli Saksamaa juhtiv kasutatud autode müüja Kittner Group. Omandamise tulemusena lisandus Modus Groupi juba niigi muljetavaldavasse portfelli (BMW, Mini, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Dodge, Chrysler ja Maserati) veel üks automark.

Grigiškėsi aktsiate teisene avalik pakkumine

Tark Grunte Sutkienė nõustas Baltikumi suurimat paberitootjat AB Grigiškės, mille aktsiad on noteeritud AB NASDAQ OMX Vilniuse börsil, teisese aktsiaemissiooni edukal läbiviimisel. Aktsiaid pakuti nii olemasolevatele aktsionäridele kui ka uutele investoritele.

Erakapitaliinvesteering Coffee Inn ketti

Tark Grunte Sutkienė nõustas Baltikumi suurimat kohvipoodide ketti Coffee Inn ja selle aktsionäre seoses laienemiseks vahendite saamisega BaltCapilt, mis on juhtiv sõltumatu era- ja risikapitaliettevõtja Balti riikides. Baltcapilt saadud vahenditega rahastatakse Coffee Inni kohalikku ja rahvusvahelist laienemist.

Oy Karl Fazer nõustamine maksuküsimustes

Tark Grunte Sutkienė nõustas Oy-d Karl Fazer seoses tõenditega, mis on vajalikud, et tõendada püsiva tegevuskoha olemasolu Leedus, ning samuti maksuküsimustes, mis on seotud äritegevuse arendamisega juba tegutsevate kaubandusüksuste kaudu.

Ühe Leedu suurema alkoholitootja üle kontrolli üleminek

ALITA AB kontsern on üks suuremaid alkoholitootjaid Leedus. FR&R Invest, IGA S.A. omandas üle 84% Alita kontsernist; see aitas muuta Alita kontserni pikas perspektiivis jätkusuutlikuks, vähendades selle võlakoormust.

/2