Tehingud ja tunnustus

Naftatoodete käibemaksu ja aktsiisiga maksustamisega seotud vaidlus

Tark Grunte Sutkienė nõustas ühte Leedu suuremat naftatoodetega kauplevat äriühingut seoses maksuameti poolt esitatud üle 4,3 miljoni eurose maksu (aktsiisi ja käibemaksu) nõudega.

Oy Karl Fazer nõustamine maksuküsimustes

Tark Grunte Sutkienė nõustas Oy-d Karl Fazer seoses tõenditega, mis on vajalikud, et tõendada püsiva tegevuskoha olemasolu Leedus, ning samuti maksuküsimustes, mis on seotud äritegevuse arendamisega juba tegutsevate kaubandusüksuste kaudu.

Northway arstikeskuste maksunõustamine

Tark Grunte Sutkienė nõustas Northway arstikeskusi arvete ning käibe- ja tulumaksu ja muude maksudega seotud küsimustes. Tegu on ühede Leedu suuremate eraarstikeskustega, kus pakutakse kõiki meditsiini-, päevakirurgia- ja taastusraviteenuseid.

Piiriüleseid käibemaksuküsimusi puudutav vaidlus

Tark Grunte Sutkienė esindas kaasaegse naftaterminali haldajat ja 700 miljoni eurose veeldatud maagasi terminali arendusprojekti juhti Klaipedos nafta vaidluses kolmandast isikust teenusepakkujaga piiriülese käibemaksustamise küsimuste üle.

Maamüügitehingu käibemaksustamisega seotud vaidlus

Tark Grunte Sutkienė esindas klienti maksuvaidluses, mis oli seotud maksuameti poolt seoses maamüügitehinguga esitatud käibemaksunõudega. Maksuameti esitatud maksunõue ületas 1,9 miljonit eurot. Büroo saavutas selle, et 1 miljoni suurune osa maksunõudest tühistati täielikult ning ülejäänud osa üle veel vaidlus käib.

Siirdehindade rakendamisega seotud maksuvaidlus

Tark Grunte Sutkienė esindas ühte Leedu suuremat metalliettevõtjat maksuvaidluses maksuametiga. Maksuameti esitatud juriidilise isiku tulumaksu nõue ületas 1 miljonit eurot.