TGS Baltic nõustas IK Investment Partnersit Katsastus Groupi kuuluvate ettevõtete omandamisel Rootsis, Poolas ja Balti riikides

12
09 / 18

IK Investment Partners omandas sõidukite tehnoülevaatust teostavad äriühingud A-Ülevaatus OÜ Eestis, SIA Scantest Lätis, A-Katsastus AB Rootsis ja Autotest Polska Sp. Z o.o. Poolas („kontsern“) A-Katsastus Group Oy'lt, mis on üks juhtivaid sõidukite ülevaatuse teenuseid pakkuvaid äriühinguid Euroopas.

Omades võrgustikku, kuhu kuulub 375 töötajat ja 106 ülevaatuspunkti, on kontsern juhtiv sõidukite tehnoülevaatuse teenuseid osutav ettevõte Rootsis, Eestis, Lätis ja Poolas. Pakutavate teenuste hulka kuuluvad regulaarsed tehnilised ülevaatused, registreerimiseelne ülevaatus, vabatahtlikud kontrollid ja muud seotud teenused sõiduautodele, väikeveokitele, bussidele ja veoautodele.

TGS Balticu ühinemiste ja omandamiste meeskonda juhtisid partnerid Kadri Kallas ja Andra Rubene ja assotsieerunud partner Nauris Grigals, kellele lisaks osalesid meeskonna töös vandeadvokaadid Meree Punab ja Māra Stabulniece ning juristid Raivis Znotiņš, Reinis Grunte, Toms Tīdemanis.

Lisateave: IK Investment Partners pressiteade